Delivery & payments

Przedwczesne wypadanie włosów: przyczyny i leczenie

Ostatnie badania wykazały, że jedna na pięć nastolatek w wieku około 20 lat cierpi na przedwczesne wypadanie włosów. Na to zjawisko często wpływają niedoceniane czynniki psychologiczne, takie jak lęk, stres, trauma i napięcia emocjonalne.

Chłopcy są ogólnie bardziej dotknięci niż dziewczęta, ale liczba kobiet dotkniętych tym problemem również rośnie. W tym przypadku jest to głównie spowodowane bezsennością, złą dietą i paleniem. W większości przypadków jest to jednak dziedziczne łysienie androgeniczne.
Wspólna cecha jest reprezentowana przez nadmierne wydzielanie łoju i przerzedzenie włosów. W rzeczywistości włosy stają się drobniejsze, a następnie wypadają bez dalszego odrostu.

ROZWIĄZANIE: PROFILAKTYKA

Najlepszym rozwiązaniem jest profilaktyka: Jeśli stwierdzisz, że coś jest nie tak, musisz w porę interweniować, aby zwalczyć wypadanie włosów.

Dlaczego CAPILOSAN jest odpowiednim lekiem w przypadku dziedzicznego przedwczesnego wypadania włosów?

Alopexin Forte

ALOPEXIN Lotion to najlepsza naturalna ochrona przed DHT i supresja 5-alfa reduktazy, głównej przyczyny wypadania włosów. Ponadto ALOPEXIN zawiera kombinację sprawdzonych składników przeciw wypadaniu włosów i do regulacji skóry głowy, takich jak kofeina, pantenol, Eclipta Prostrata, Kigelia Africana, Nigella Sativa, Serenoa Repens i żeń-szeń. Rezultaty takie jak zmniejszone wypadanie włosów i mocniejsze włosy są widoczne już po kilku tygodniach przy regularnym stosowaniu.

Kapsułki Hair Power

Oprócz sprawdzonego ekstraktu z prosa, HAIR POWER CAPS zawiera również witaminy (E, H, kompleks B), minerały, L-cystynę, kwas pantotenowy, biotynę i cynk. Włosy są odżywione, stają się grubsze, a włosy mocniejsze. Przeciwdziała to wypadaniu włosów, a efektem są zdrowe, lśniące włosy.

Szampon Sensitive

Szampon SENSITIVE zawiera sprawdzone składniki takie jak olejek z drzewa herbacianego, proteiny pszenicy, pantenol, ekstrakt z pokrzywy, żeń-szeń oraz kompleks witamin. Ten kompleks składników aktywnych nie tylko odżywia i regeneruje skórę głowy, ale także traktuje włosy cennymi składnikami odżywczymi podczas mycia. Proteiny pszenicy tworzą również film ochronny wokół włosów i dodatkowo wzmacniają całą ich strukturę.

Terapia

Intensywna terapia

W przypadku silnego wypadania włosów stosować ALOPEXIN FORTE codziennie. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmować codziennie 2 kapsułki HAIR POWER CAPS popijając niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE co najmniej 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji 2-4 tygodnie.

Normalna terapia

W przypadku zwiększonego wypadania włosów stosować ALOPEXIN FORTE 3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmuj codziennie 2 kapsułki HAIR POWER CAPS popijając niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji 4-6 miesięcy.

Kontynuacja leczenia

Aby utrzymać efekty, należy stosować ALOPEXIN FORTE 2-3 razy w tygodniu. ALOPEXIN forte nakładać na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasować. Przyjmować 1 kapsułkę HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu.

Leczenie profilaktyczne

W celu profilaktyki stosować ALOPEXIN forte 2-3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmuj 1 kapsułkę HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu.