Delivery & payments

Działanie produktów na wypadanie włosów

Istnieje wiele różnych produktów na wypadanie włosów. Ale który produkt pasuje do Ciebie?

Wiodący eksperci od włosów potwierdzają, że tylko kompleksowa kuracja od wewnątrz i na zewnątrz przeciwko różnym przyczynom wypadania włosów i cienkich włosów może być skuteczna. Dlatego nasza oferta nie ogranicza się do ALOPEXIN forte z Capixyl ™. Nasze doświadczenie pokazuje, że przy uzupełniającym stosowaniu HAIR POWER CAPS (działanie od wewnątrz) i szamponu SENSITIVE sukces leczenia następuje szybciej i jest bardziej trwały.

WIELE PRZYCZYN, JEDNO ROZWIĄZANIE

Capilosan ALOPEXIN forte zwalcza od zewnątrz negatywne wpływy, które prowadzą do wypadania włosów. Ponadto HAIR POWER CAPS z korzenia włosa zapewnia optymalne odżywianie od wewnątrz, a szampon SENSITIVE leczy skórę głowy i regeneruje włosy przy każdym myciu.

 

Należy pamiętać, że leczenia wypadania włosów nie da się przeprowadzić w kilka dni. Wymaga wytrwałości i dyscypliny. Pierwsze rezultaty są często widoczne już po kilku zastosowaniach, ale optymalny efekt osiąga się dopiero po 2-3 miesiącach. Wskazane jest zaplanowanie fazy podtrzymującej po intensywnej kuracji w celu dalszej poprawy osiągniętych rezultatów.

Utrata włosów

JAK STOSOWAĆ KURACJĘ CAPILOSAN PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW?

Intensywna terapia

W przypadku silnego wypadania włosów stosować ALOPEXIN FORTE codziennie. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmować codziennie 2 kapsułki HAIR POWER CAPS popijając niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE co najmniej 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji 2-4 tygodnie.

Normalna terapia

W przypadku zwiększonego wypadania włosów stosować ALOPEXIN FORTE 3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmuj codziennie 2 kapsułki HAIR POWER CAPS popijając niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji 4-6 miesięcy.

Kontynuacja leczenia

Aby utrzymać efekty, należy stosować ALOPEXIN FORTE 2-3 razy w tygodniu. ALOPEXIN forte nakładać na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasować. Przyjmować 1 kapsułkę HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu.

Leczenie profilaktyczne

W celu profilaktyki stosować ALOPEXIN forte 2-3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmuj 1 kapsułkę HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu.

Wzmocnienie

JAK STOSOWAĆ KURACJĘ CAPILOSAN, ABY WZMOCNIĆ WŁOSY?

Intensywna terapia

Przyjmować 2 HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy co najmniej trzy razy w tygodniu szamponem SENSITIVE. Czas trwania kuracji co najmniej 6 miesięcy.

Kontynuacja leczenia

Przyjmować 1 kapsułkę HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Przynajmniej trzy razy w tygodniu umyć włosy szamponem SENSITIVE.

Transplantacja włosów(FUE / FUT)

JAK STOSOWAĆ KURACJĘ CAPILOSAN PRZED LUB PO PRZESZCZEPIE WŁOSÓW (FUE / FUT)?

Leczenie przed przeszczepem włosów (FUE / FUT)

Leczenie po przeszczepie włosów (FUE / FUT) dla optymalnych wyników i silnego odrostu włosów

ALOPEXIN FORTE należy stosować 3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmować 2 kapsułki HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji co najmniej 1 miesiąc.
Należy poczekać do całkowitego wygojenia się skóry głowy po przeszczepie włosów (7 do 10 dni). W tym czasie gojenia zaleca się stosowanie PH12 ADVANCED WATER Spray 3-4 razy dziennie, aby złagodzić swędzenie, uwolnić tworzącą się skorupę i poprawić proces gojenia się skóry. Po całkowitym zagojeniu się skóry stosować ALOPEXIN FORTE 3 razy w tygodniu. Nałóż ALOPEXIN forte na suchą skórę głowy lub po umyciu włosów i delikatnie wmasuj. Przyjmować 2 kapsułki HAIR POWER CAPS dziennie z niewielką ilością płynu. Myć włosy szamponem SENSITIVE 3 razy w tygodniu. Czas trwania kuracji co najmniej 6 miesięcy.

Odkryj produkty CAPILOSAN