Delivery & payments

Innowacyjne szwajcarskie produkty przeciw wypadaniu włosów

CAPILOSAN – Innowacyjna szwajcarska linia produktów przeciw wypadaniu włosów, cienkim włosom i wrażliwej skórze głowy. Linia CAPILOSAN pokrywa wszystkie potrzeby w przypadku problemów z włosami. Jest to holistyczna kuracja dla włosów i skóry głowy od zewnątrz, jak również dla wzmocnienia włosów od wewnątrz. CAPILOSAN to kuracja najnowszej generacji przeciwko wypadaniu włosów, przeciwko cienkim włosom i dla najlepszej pielęgnacji skóry głowy.

ALOPEXIN forte z Capixyl ™ – Dzięki zastosowaniu Capixyl ™ w naszej intensywnej kuracji przeciw wypadaniu włosów, oferujemy jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. W przypadku silnego wypadania włosów zalecamy holistyczną kurację, która wzmacnia korzeń włosa od wewnątrz poprzez zażywanie HAIR POWER CAPS oraz od zewnątrz poprzez stosowanie ALOPEXIN forte. Najlepsze efekty daje stosowanie specjalnie opracowanego szamponu SENSITIVE do mycia włosów.


Capilosan: skuteczne
i trwałe rezultaty


Leki, które są powszechnie stosowane w leczeniu problemów z włosami, mogą mieć poważne skutki uboczne (utrata libido, zaburzenia erekcji, niepłodność). Ponadto, muszą być podawane przez całe życie, w przeciwnym razie wszystkie wyniki osiągnięte dzięki tej terapii zostaną utracone.

Produkty CAPILOSAN są całkowicie oparte na funkcjonalnych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego i dlatego są wolne od skutków ubocznych. Skuteczność tych naturalnych środków została udowodniona i potwierdzona przez testy kliniczne i akademickie, jak również przez liczne publikacje naukowe. Wszystkie preparaty CAPILOSAN są rygorystycznie testowane dermatologicznie i mamy ponad 90% zadowolonych klientów, którzy osiągnęli trwałe rezultaty.

Przyczyny wypadania włosów

Łysienie androgenowe

Główną przyczyną wzmożonego wypadania włosów jest hormonalny typ genetyczny. W tym przypadku mówimy o łysieniu androgenowym, problemie, który dotyczy ponad 70% mężczyzn i ponad 40% kobiet. Przyczyna tej najczęstszej formy wypadania włosów jest w zasadzie taka sama u mężczyzn i kobiet. Nie jest to jednak zaburzenie hormonalne, choć jeden hormon, męski hormon płciowy dihydrotestosteron (DHT), odgrywa kluczową rolę.


Ostatnie badania wykazały, że jedna na pięć nastolatek w wieku około 20 lat cierpi na przedwczesne wypadanie włosów. Na to zjawisko często wpływają niedoceniane czynniki psychologiczne, takie jak lęk, stres, trauma i napięcia emocjonalne.
Chłopcy są ogólnie bardziej dotknięci niż dziewczęta, ale liczba kobiet dotkniętych tym problemem również rośnie. W tym przypadku jest to głównie spowodowane bezsennością, złą dietą i paleniem. W większości przypadków jest to jednak dziedziczne łysienie androgeniczne.
Wspólna cecha jest reprezentowana przez nadmierne wydzielanie łoju i przerzedzenie włosów. W rzeczywistości włosy stają się drobniejsze, a następnie wypadają bez dalszego odrostu.


Szampon SENSITIVE zawiera sprawdzone składniki takie jak olejek z drzewa herbacianego, proteiny pszenicy, pantenol, ekstrakt z pokrzywy, żeń-szeń oraz kompleks witamin. Ten kompleks składników aktywnych nie tylko odżywia i regeneruje skórę głowy, ale i otula Twoje włosy cennymi składnikami odżywczymi podczas mycia. Proteiny pszenicy tworzą również film ochronny wokół włosów i dodatkowo wzmacniają całą ich strukturę.


Wiele kobiet cierpi na intensywne wypadanie włosów, gdy wchodzi w okres menopauzy. Jest to często spowodowane czynnikiem hormonalnym. Spadek poziomu estrogenów, który występuje u kobiet na tym delikatnym etapie ich życia, może rzeczywiście prowadzić do znacznych zmian w organizmie kobiety i utraty włosów.


Wypadanie włosów jako długotrwały skutek stosowania Covid lub Omikron? To się zdarza! Dowiedz się więcej i reaguj szybko na objawy. Dzięki wzmacniającej kuracji do włosów Capilosan.


Terapia


Terapia przeciw wypadaniu włosów

Jak stosować kurację CAPILOSAN przeciwko wypadaniu włosów?Zabiegi wzmacniające

Jak stosować kurację CAPILOSAN, aby wzmocnić włosy?Leczenie transplantacyjne

W celu przygotowania włosów i skóry głowy do przeszczepu włosów oraz w celu leczenia i wzmocnienia włosów po przeszczepie włosów.